با حکم مدیرعامل صورت گرفت
انتصاب محسن ربانی به سمت مسئول کمیته کودک و نوجوان دهه فجر استان قم

علی‌رضا حاجیان‌زاده طی حکمی، محسن ربانی؛ مدیر کانون استان قم را به عنوان مسئول کمیته‌ی کودک و نوجوان دهه فجر استان قم منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، در حکم امضا شده از سوی مسوول کمیته کودک و نوجوان دهه فجر برای مدیر کل کانون استان قم بر هماهنگی با استاندار و مسوولان استانی و ستاد دهه فجر، توجه به اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و ادبی مطابق با گروه سنی کودک ونوجوان در سطوح بین‌المللی کشوری و استانی تاکید شده است.

مدیرعامل کانون در این حکم همچنین از مسوول کمیته کودک و نوجوان خواسته است با عنایت به تبیین سیاست‌های کلان و رویکردهای داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گرفته، برای برگزاری هرچه بهتر مراسم دهه فجر، با شعار «گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی» اقدام‌های شایسته‌ای به‌عمل آورند.
در ابتدای این حکم نیز با بیان این که «انقلاب اسلامی رساترین فریاد تاریخ بشر است که بر اساس بینش عمیق توحیدی و الهام‌گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی شکل گرفته»، از دهه فجر به عنوان فرصتی برای بازخوانی ارزش‌های ماندگار این انقلاب یاد شده است.

کمیته کودک و نوجوان یکی از کمیته‌های اصلی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی است که مسوولیت آن بر عهده مدیرعامل کانون است و چند سازمان و نهاد فرهنگی، هنری، اجتماعی و گروه‌های کودک و نوجوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی عضو آن هستند.