با حکم مدیرعامل صورت گرفت:
انتصاب‌ مدیر کل کانون کرمان به عنوان مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر

حکم انتصاب مدیرکل کانون به عنوان مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان کرمان از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون کرمان،علیرضا حاجیان‌زاده در آستانه سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی با صدور حکمی محسن روحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را به سمت مسوول کمیته کودک و نوجوان در کرمان منصوب کرد.
در حکم امضا شده از سوی مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از مسوول استانی کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجرخواسته است با عنایت به تبیین سیاست‌های کلان و رویکردهای داخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سالی که از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گرفته، برای برگزاری هرچه بهتر مراسم دهه فجر، با شعار «گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی» اقدام‌های شایسته‌ای به‌عمل آورند.
در ابتدای این احکام نیز با بیان این که «انقلاب اسلامی رساترین فریاد تاریخ بشر است که بر اساس بینش عمیق توحیدی و الهام‌گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی شکل گرفته»، از دهه فجر به عنوان فرصتی برای بازخوانی ارزش‌های ماندگار این انقلاب یاد شده است.
کمیته کودک و نوجوان یکی از کمیته‌های اصلی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی است که مسوولیت آن بر عهده مدیرعامل کانون است و چند سازمان و نهاد فرهنگی، هنری، اجتماعی و گروه‌های کودک و نوجوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی عضو آن هستند.