در جلسه شورای اداری کانون استان مطرح شد:
لزوم توجه به عملکرد پرسنل

برای کیفیت بخشی بیشتر به فعالیت ها باید از پتانسیل نیروهای توانمند بیشتر استفاده شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان شمالی در جلسه شورای اداری کانون استان، مدیر کل کانون با ابراز تأسف  و تسلیت برای ارتحال یار امام عنوان کرد: بدون شک آیت الله هاشمی رفسنجانی به استناد توصیفات مقام معظم رهبری نمونه‌ کم نظیری از نسل اول مبارزان برعلیه نظام شاهنشاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود. 
به گفته «منیر صادقی» فقدان ناگهانی یار امام و رهبری خسران بزرگی برای ایران اسلامی خواهد بود.
وی در این جلسه با اشاره به شروع به کار مراکز جدید این استان گفت: در حال حاضر با افتتاح مراکز جدید و شروع به کار نیروی های جدید تا حدی مشکل سرانه فضا و کمبود نیروی انسانی مرتفع شده است، هر چند تا رسیدن به میانگین کشوری راه زیادی پیش رو است.
وی آموزش و تربیت مربی را یکی از وظایف خطیر کارشناسان ستادی دانست و بر این نکته تأکید کرد که دانش آموزان محرومی که در محدوده مراکز جدید قرار گرفته اند به واسطه مربیان به دنیایی جدید راه پیدا می کنند.
« صادقی» افزود: ارتقاء و یا تنزل در هر پست سازمانی منوط به عملکرد افراد و استفاده بهینه از امکانات موجود است، برای همین هم باید نسبت به انعکاس شفاف فعالیت ها کوشا باشیم.
وی با اشاره به این که بی انگیزگی برای مربیان آفت بزرگی است گفت: تدوین برنامه های پویا در مراکز باعث جذب عضو بیشتر در مراکز می شود، مراکز با سابقه استان باید مرجعی برای مراکز جدید استان باشند تا با ارائه راهکار های مثمر ثمر با قوت بیشتر پیش برویم.
وی همچنین با اشاره به پیش رو بودن دهه فجر از کارشناس مسوول فرهنگی، هنری و ادبی خواست تا هر چه زودتر نسبت به برگزاری جلسات ستاد و تدوین برنامه ها اقدام شود.
گفتنی در این جلسه مشکلات مجموعه پیرامون مسائل مالی، اداری و آموزشی نقد و بررسی شد.