به مناسبت دهه ی مبارک فجر در چهار محال و بختیاری اجرا می شود
اکران ویژه فیلم در سالن سینمای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

همزمان با ایام مبارک دهه ی فجر و میلاد حضرت زینب (س) سینما کودک شهرکرد برای عموم علاقه مندان اکرا رایگان برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان: فرزاد رحیمی مدیر کل کانون استان با تاکید بر اجرای فعالیتهای فرهنگی و بهره مندی عموم مردم از این فعالیتها از اکران رایگان سینما کودک کانون در شانزدهمین روز از بهمن ماه سال جاری همزمان با ایام مبارک دهه ی فجر و و میلاد حضرت زینب (س) خبر داد.
وی با اشاره به اینکه سالن سینما کودک کانون در شهرکرد از 15 آبان ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده است افزود: فیلمهای اکران شده در این سینما به صورت تخصصی متناسب با گروههای سنی کودکان و نوجوانان طراحی و به اجرا در آمده و مورد استقبال این قشر قرار گرفته است.
 رحیمی با عنوان اینکه اجراهای صبح سالن سینمای کانون مخصوص حضور دانش آموزان و کودکان مهادی کودک طراحی شده گفت: در اجراهای بعد از ظهر نیز کودکان و نوجوانان با خانواده های خود می توانند از خدمات این سینما بهره مند شوند.
 وی از تخفیف 50 درصدی برای دانش آموزان خبر داد و اضافه کرد این سینما در سانس های ویژه نیز آماده ی برگزاری جنگ های شادی برای کودکان و نوجوانان است و تخفیفهای ویژه ای را برای اجرای این فعالیتها به علاقه مندان خواهد داد.
 وی حضور کودکان و نوجوانان با خانواده های خود در اکران ویژه روز شنبه 16 بهمن ماه را فعالیتی در راستای شادی بخشی به عموم دانست و افزود این اکران ویژه از ساعت 4 الی 6 بعد از ظهر در سینما کودک شهرکر واقع در میدان ابوریحان برگزار خواهد شد.