در دفتر مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان:
کانال تلگرامی «یار مهربان»، برگزیدگان خود را شناخت

برگزیدگان دومین مسابقه کتاب‌خوانی مجازی کانون پرورش فکری سمنان چهارشنبه 22 دی‌ماه به قید قرعه انتخاب شدند.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان، آیین قرعه‌کشی دومین مسابقه کتاب‌خوانی مجازی «یار مهریان» با حضور مهدی جمال مدیرکل کانون پرورش فکری استان در دفتر امیر بینایی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان برگزار شد و ده نفر به قید قرعه انتخاب شدند.

این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و استفاده بهینه از فضای مجازی برگزار شد و با توجه به استقبال مخاطبان از نخستین مسابقه کتاب‌خوانی در مردادماه سال جاری، اداره‌کل کانون پرورش فکری استان سمنان همزمان با هفته‌ی کتاب و کتاب‌خوانی در دومین مرحله از این مسابقه، مخاطبان خود را به مطالعه کتاب «مروری بر مجموعه‌ای از رفتارهای پسندیده و اصول شهروندی در فرهنگ ایرانی» نوشته‌ی «خلیل هیبتی» دعوت کرد.

بر اساس این گزارش، محمد حسن‌تبار، سیدمحمد پورموسوی، زینت حامدی، آیدا بختیاری، ثمربخش ناصری، عذرا کیومرثی، فاطمه کلیدری، محمدرضا ملاقاسمی، آرزو معینی، رامین یوسفی، به‌عنوان ده برگزیده این مرحله از مسابقه کتاب‌خوانی انتخاب شدند.

گفتنی است در این کتاب با زبانی ساده و بدون حاشیه‌پردازی به بخشی از رفتارهای پسندیده و قواعد نانوشته‌ی زندگی شهری که در برقراری ارتباط بهتر شهروندان با یکدیگر و همچنین حفظ نظم در جامعه نقش مهمی ایفا می‌کنند، اشاره شده‌است.