کدخبر : 199031 | تعداد بازديد : ۱۵۹۸۹ | زمان مخابره : ۱۳۸۹/۷/۲۰ | ۱۱ : ۱۲
آموزش سفالگری به کودکان در جشنواره یک هفته با کانون
غرفه سفال‌گری به عنوان یکی از شلوغ‌ترین غرفه‌های جشنواره یک هفته با کانون مورد استقبال تعداد زیادی از کودکان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سما زنجیردار از مربیان کانون در غرفه سفال‌گری با بیان این که کودکان از سفال‌گری استقبال بسیار زیادی کرده‌اند گفت: "بازی کردن با گل و راحتی کودکان در این بازی باعث شده که کودکان از سفال‌گری استقبال داشته باشند."
وی گفت: "از اهداف عمده ما در این غرفه آموزش‌های متفاوت دستی‌، پرورش خلاقیت، افزایش مهارت انگشتان دست و هماهنگی آن با قدرت تفکر است."
به گفته وی به کودکان حاضر در این غرفه گ‍ل پخته شده داده می‌شود و با همراهی مربیان با تجربه ، کودکان می‌توانند سفال‌گری کنند.
وی افزود: "کودکان پیش دبستانی با موضوع آزاد، سفال‌گری می‌کنند و هر موضوعی که در ذهن داشته باشند می‌توانند عملیاتی کنند. اما کودکانی که از طریق مدرسه در این جشنواره حاضر می‌شوند با موضوعات محیط زیست و دوستی سفال‌گری می‌کنند."
وی گفت: "هدف ما در این غرفه آشنایی کودکان با گل و سفال است. بنابراین مسابقه‌ای برای بهترین سفال ساخته شده در نظر نگرفته‌ایم."
جشنواره یک هفته با کانون از 16 مهر به مدت یک هفته در تمام مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برپا است.

199031انتهاي خبر / وب سايت اختصاصي اطلاع رساني کودک ونوجوان/ کد خبر
نام شما :
ايميل شما :
ايميل گيرنده :
توضيحات :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
نام
ايميل
نظر شما
نظرات ارسال شده
اميرعلي مختاري
من 7 سالمه خيلي كتاب خوندن رو دوست دارم نقاشي.سفال.كاردستي...
خواهشمندم اگر برنامه‌اي در اين زمينه‌ها داشتيد خبرم كنيد متشكرم
مديريت سايت: امير علي عزيز شما مي‌توانيد براي مطلع شدن از برنامه‌هاي کانون به همين سايت مراجعه کنيد يا در يکي از مراکز کانون نزديک به محل زندگي خود ثبت‌نام کنيد.
براي مطلع شدن از مکان اين کتابخانه مي‌توانيد در تهران با شماره تلفن 88962970-021 روابط عمومي کانون تماس بگيريد.