-
اسامی ۱۶ گروه برگزیده دومینِ جشنواره ملی سرود کانون اعلام شد
اسامی ۱۶ گروه برگزیده دومین جشنواره ملی سرودِ آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «نغمههای روشن فردا» اعلام شد.
-
از سوی کانون پرورش فکری؛
برگزیدگان مرحله اول پویش ملی «خوانش کتاب» معرفی شدند
اسامی برگزیدگان مرحله اول پویش ملی «خوانش کتاب» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.
-
سیزدهمین جشنواره پویانمایی تهران با حضور دو وزیر دولت به پایان رسید
آیین پایانی سیزدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران عصر روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ در مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
-
با همکاری سفارت جمهوری خلق چین و کانون؛
برگزیدگان جشنواره ملی نقاشی کودکان و نوجوانان معرفی شدند
برگزیدگان دومین جشنواره ملی نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع «آداب و رسوم در خانوادههای کشور چین و ایران» معرفی شدند.
-
برگزیدگان مسابقه هنری و ادبی «دوست فلسطینی من» معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه هنری و ادبی «دوست فلسطینی من» در دو بخش نقاشی و نامهنگاری، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
برترینهای بخش رقابتی هشتمین جشنواره اسباببازی کانون معرفی شدند
برترین اسباببازیهای بخش رقابتی هشتمین جشنواره ملی اسباببازی کانون پرورش فکری در مراسمی با حضور رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش، حامد علامتی مدیرعامل کانون و دستاندرکاران صنعت اسباببازی معرفی شدند.
-
برگزیدگان دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون معرفی شدند
برگزیدگان نهمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته معرفی شدند.
-
برگزیدگان بخش علمی بیستوپنجمین جشنواره قصهگویی کانون معرفی شدند
برگزیدگان بخش علمی بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری در کرمانشاه معرفی شدند.
-
قصهگویان راهیافته به مرحله پایانی جشنواره قصهگویی کانون معرفی شدند
اسامی ۵۶ قصهگوی راهیافته به مرحله پایانی بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخشهای مختلف اعلام شدند.
-
برگزیدگان سومین مسابقه ادبی «آواز ققنوس» معرفی شدند
برگزیدگان سومین مسابقه ادبی «آواز ققنوس» از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛
برگزیدگان سومین جشنواره «آواز ققنوس» معرفی میشوند
دبیرخانه سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با موضوع «بازآفرینی افسانههای بومی ایران» از معرفی برگزیدگان این رویداد ادبی همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی خبرداد.
-
بر اساس اعلام دبیرخانه جایزه مرغک کانون؛
نامزدهای دریافت جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان معرفی شدند
دبیرخانه جایزه مرغک (جایزه کتاب ماه و سال) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۵۴ اثر را به عنوان نامزدهای راهیافته به مرحله پایانیِ سالهای ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ معرفی کرد.
-
برگزیدگان مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» در دو بخش اصلی (در آینه نوروز) و ویژه (بهار در بهار) معرفی شدند.
-
برگزیدگان هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون اعلام شد
برگزیدگان و شایستگان قدردانی هفتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری کانون؛
برگزیدگان جشنواره نقاشی «سرزمین افسانهها» اعلام شدند
برگزیدگان و نفرات شایسته تقدیر جشنواره نقاشی «سرزمین افسانهها» از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری معرفی شدند.
-
معرفی آثار راهیافته به بخش پادکستِ جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون
فهرست ۶۴ اثر راهیافته به بخش پادکست قصهگویی بیستوچهارمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری اعلام شد.
-
از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری؛
برگزیدگان جشنواره داستان آفرینش کانون معرفی شدند
سومین جشنواره سراسری داستان آفرینش با موضوع «داستانهای دیار» با رویکرد ادبیات بومی و اقلیمی و شعار «تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم» برگزیدگان خود را شناخت.
-
با حضور مدیرعامل کانون؛
آیین نکوداشت برگزیدگان هفته پژوهش برگزار شد
چهاردهمین ویژهبرنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با معرفی برگزیدگان و شایستگان تقدیر این رویداد، به کار خود پایان داد.
-
برگزیدگان مسابقه ادبی «آواز ققنوس» معرفی شدند
برگزیدگان دومین مسابقه ادبی «آواز ققنوس» از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
به میزبانی استان اردبیل؛
برگزیدگان مهرواره طنز «یک وعده لبخند» معرفی شدند
آیین پایانی دومین مهرواره کشوری طنز «یک وعده لبخند» به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل برگزار و ۷۷ برگزیده این رویداد در بخشهای شعر، داستان کوتاه و عکاسی معرفی شدند.
-
برگزیدگان دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران معرفی شدند
برترینهای دوازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران از سوی داوران این رویداد هنری معرفی شدند.
-
در مراسمی اعلام شد؛
معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی اسباببازی کانون
برگزیدگان بخش رقابتی هفتمین جشنواره ملی اسباببازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
مسئولیتهای اجتماعی تولیدکنندگان اسباببازی در فرهنگسازی ترافیک
سازمان حمل و نقل ترافیک تهران با انتشار بیانیه و اهدای جوایزی در آیین پایانی هفتمین جشنواره ملی اسباببازی از سه اسباببازی مروج فرهنگ ترافیک قدردانی کرد.
-
بیانیه ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی در هفتمین جشنواره اسباببازی
ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره اسباببازی از نگاه خود را اعلام کرد.
-
برگزیدگان هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون معرفی شدند
برگزیدگان هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بخشهای نمایش صحنهای (زنده- عروسکی) و نمایشنامهنویسی معرفی شدند.
-
برگزیدگان دومین مهرواره «داستان» آفرینش کانون معرفی شدند
دومین مهرواره داستان آفرینش که در مهر ۱۴۰۰ با انتشار فراخوان سراسری کار خود را آغاز کرده بود، در اولین روزهای زمستان با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
-
برترین قصهگویان بیستوسومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون معرفی شدند
برترینهای بیستوسومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
از سوی کانون اصفهان اعلام شد؛
معرفی برگزیدگان نخستین مهرواره بینالمللی نقاشی اربعین
برگزیدگان نخستین مهرواره بینالمللی نقاشی اربعین در سه گروه سنی مختلف، از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان معرفی شدند.
-
یک جایزه بزرگ و ۹ نشان طلا دستآورد کودکان نقاش ایرانی از رومانی
۱۰ عضو مراکز فرهنگیهنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنجمین مسابقه بینالمللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و ۹ نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.
-
معرفی داوران مرحله پایانی بخش ۹۰ ثانیهای جشنواره قصهگویی کانون
اسامی داوران مرحله پایانی بخش ۹۰ ثانیهای بیستوسومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری اعلام شد.