-
نتایج سومین مهرواره عکس «من سالم و خوشحالم» اعلام شد
سومین مهرواره عکس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «من سالم و خوشحالم» اسامی برگزیدگان و شایستگان تقدیر فصل تابستان ۱۳۹۹ را اعلام کرد.
-
معرفی آثار برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان؛
مرغکهای سیمین کانون به برترین کتابهای فصل بهار اهدا شد
سه کتاب برگزیده فصل بهار ۱۳۹۹ از سوی دبیرخانه نخستین جایزهی کتاب ماه و سال کودک و نوجوان معرفی و در آیین ویژهای با اهدای مرغک سیمین از صاحبان این آثار قدردانی شد.
-
با موضوع آیینهای نوروز و فصل بهار؛
نتایج دومین مهرواره فصلی انجمن عکاسان نوجوان کانون اعلام شد
نتایج دومین مهرواره فصلی انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ویژه فصل بهار ۱۳۹۹ اعلام شد.
-
برگزیدگان مهرواره «عکسنوشت» معرفی شدند
برگزیدگان مهرواره «عکسنوشت» ویژه ماه مبارک رمضان از سوی آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
انجمن هنرهای تجسمی کانون اعلام کرد؛
معرفی برترین آثار بخش نقاشی مهروارهی «بهار در خانه»
انجمن هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ آثار برتر بخش نقاشی مهروارهی نوروزی «بهار در خانه» را معرفی کرد.
-
با اعلام انجمن عکاسان نوجوان کانون؛
آثار برترِ بخش عکس مهرواره «بهار در خانه» معرفی شد
انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛ آثار برتر بخش عکس مهروارهی نوروزی «بهار در خانه» را معرفی کرد.
-
نتایج مسابقه هنری «همچون پدر، مهربان» اعلام شد
نتایج مسابقه سراسری «همچون پدر، مهربان» در بخشهای نقاشی و خوشنویسی ویژه کودکان و نوجوانان، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر اعلام شد.
-
برگزیدگان پویش عکس «بازی در خانه» معرفی شدند
برگزیدگان پویش عکس «بازی در خانه» از سوی مرکز سرگرمیهای سازنده و بازیهای رایانهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
اسامی راهیافتگان بخش کتابخانهای جشنواره هنرهای نمایشی کانون اعلام شد
اسامی راهیافتگان بخش نمایش کتابخانهای هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.
-
در بخش صحنهای؛
راهیافتگان به مرحلهی نهایی جشنواره هنرهای نمایشی کانون معرفی شدند
هیات داوران هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آثار راهیافته به مرحله نهایی در بخش صحنهای را معرفی کردند.
-
نغمههای روشن فردا به گیلان میروند؛
معرفی برگزیدگان کشوری مهرواره سرود آفرینش کانون
اسامی برگزیدگان دو بخش «سرود نمایش» و «نماهنگ» نخستین مهرواره سرود آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «نغمههای روشن فردا» اعلام شد.
-
برگزیدگان مهرواره عکس بچههای اربعین معرفی شدند
آثار رسیده به دبیرخانه نخستین مهرواره عکس بچههای اربعین در دو بخش نوجوانان و بزرگسالان داوری شد و برگزیدگان آن از سوی انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
پنجمین جشنواره ملی اسباببازی برگزیدگان خود را شناخت
۴۱ جایزه در دستان تولیدکنندگان اسباببازی ایرانی
پنجمین جشنواره ملی اسباببازی با اهدا ۴۱ جایزه به تولیدکنندگان اسباببازی ایرانی در هفت بخش، برگزیدگان خودش را معرفی کرد.
-
بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی برگزیدگان خود را شناخت
بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی با معرفی برگزیدگان در سه بخش ملی، بینالملل و قصه ۹۰ ثانیه به کار خود پایان داد.
-
برگزیدگان بخش علمی جشنواره بینالمللی قصهگویی معرفی شدند
هیات داوران بخش علمی بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون همزمان با برگزاری ویژهبرنامه هفته پژوهش، چهار عنوان مقاله را به عنوان آثار برگزیده این بخش معرفی کرد.
-
همزمان با یازدهمین ویژهبرنامه هفته پژوهش؛
پژوهشگران برتر کانون معرفی شدند
پژوهشگران برتر بخشهای «پایاننامه و طرح پژوهشی»، «مقالهها»، «اقدام پژوهی» و «پژوهش اعضا» در یازدهمین ویژهبرنامه «هفته پژوهش» معرفی شدند.
-
برگزیدگان منطقه دو جشنواره قصهگویی در خرمآباد معرفی شدند
اسامی پنج برگزیده پایانی بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی منطقه دو کشور در کانون پرورش فکری استان لرستان اعلام شد.
-
برگزیدگان جشنواره بینالمللی قصهگویی در مشهد معرفی شدند
اسامی پنج برگزیده پایانی بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی منطقه چهار کشور در کانون پرورش فکری استان خراسان رضوی اعلام شد.
-
۱۴ قصهگو به مرحله پایانی بخش بینالملل جشنواره قصهگویی راه یافتند
راهیافتگان بخش بینالملل بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
با رای هیات انتخاب بیستودومین دوره جشنواره:
مادربزرگها و پدربزرگهای راهیافته به مرحله پایانی قصهگویی معرفی شدند
مادربزرگها و پدربزرگهای راه یافته به مرحله پایانی بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
با رای داوران؛
برگزیدگان منطقه یک جشنواره قصهگویی در ارومیه معرفی شدند
پنج قصهگوی راهیافته از منطقه یک به مرحله پایانی بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رای داوران در ارومیه معرفی شدند.
-
با پایان جشنواره منطقهای در گرگان؛
پنج قصهگوی برتر به مرحله ملی جشنواره راه یافتند
با پایان یافتن رقابتهای قصهگویانِ منطقه پنج بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی در گرگان، پنج قصهگوی برتر زن و مرد بالای ۱۸ سال به مرحله ملی راه یافتند.
-
برگزیدگان منطقهی سه جشنواره قصهگویی در شیراز معرفی شدند
پنج برگزیده مرحله منطقهای بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شیراز معرفی شدند.
-
معرفی قصهگویان برگزیده مرحله استانی جشنواره قصهگویی
قصهگویان صحنهای برگزیده دو بخش «زنان و مردان» و «دختران و پسران» در استانهای مختلف از سوی داوران مرحله استانی معرفی شدند تا در مرحله منطقهای بیستودومین جشنواره بینالمللی قصهگویی با یکدیگر رقابت کنند.
-
تجلیل از ۱۲ ایده برتر در ایران؛
فصل نوین تجاریسازی ایدههای اسباببازی فرارسیده است
۱۲طراح جوان، ایدههای نو و خلاقانه خود را برای طراحی اسباببازی در دومین رویداد ایدهآزاد اسباببازی تشریح کردند و از برگزیدگان این رویداد نیز تجلیل شد.
-
منتخبان ایدهآزاد اسباببازی در دوره آموزشی شرکت میکنند
ایدهپردازان منتخب دومین رویداد «ایده آزاد» اسباببازی به مدت یک ماه در مرکز آفرینشهای فرهنگی، هنری کانون در خیابان حجاب تهران آموزش میبینند.
-
برگزیدگان بخش بینالملل معرفی شدند
تندیس طلایی فیلم اول جشنواره پویانمایی برای این کیک شگفتانگیز
فیلم انیمیشن «این کیک شگفتانگیز!» محصول مشترک بلژیک، فرانسه و هلند تندیس طلایی فیلم اول یازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران را از آن خود ساخت.
-
اعلام اسامی برترینهای بخش مسابقه دینی و ارزشهای انقلاب جشنواره پویانمایی
هیات داوران بخش مسابقه دینی و ارزشهای انقلاب اسلامی یازدهمین جشنواره بینالمللی پویانمایی تهران با اعلام اسامی برگزیدگان این بخش بر قابلیتهای بیبدیل تولیدات پویانمایی در بیان مفاهیم بلند معنوی و آموزههای دینی و نیز ترویج و اشاعه آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی و تفکر انقلابی برآمده از رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب تاکید کردند.
-
معرفی پویانماییهای برتر دانشجویی و پایاننامههای پویانمایی
برترین آثار پویانمایی دانشجویی و پایاننامههای برتر این حوزه در یازدهمین جشنواره پویانمایی تهران از سوی گروههای داوری جشنواره اعلام شد.
-
برگزیدگان دوسالانه هنرهای تجسمی «آفرینش» کانون معرفی شدند
برگزیدگان هفتمین دوسالانه هنرهای تجسمی «آفرینش» در رشتهها و ردههای سنی مختلف از سوی ادارهکل آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.