معرفی برگزیدگان
-
حضور مدیرعامل و معاونان کانون در آیین پایانی نهمین جشنواره خاتم
آیین پایانی و اهدای جوایز نهمین دوره جشنواره خاتم با حضور حامد علامتی مدیرعامل، فرهاد فلاح معاون فرهنگی، محمدرضا کریمیصارمی معاون تولید، مجتبی حاذق مدیر آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کارشناسان این مدیریت، روز سهشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳ در کتابخانه ملی برگزار شد.
-
سه نمایش کانون برگزیده بیستویکمین جشنواره امام رضا(ع) شد
سه نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزیده بخش تئاتر کودک و نوجوان بیستویکمین جشنواره بینالمللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) شد.
-
با اعلام نظر داوران؛
برگزیدگان مرحله استانی نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی در یزد معرفی شدند
سه گروه و سه بازیگر برگزیده و کوله باری از تجربه، نتیجه یک روز رقابت در مرحله استانی نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی در تالار فرهنگ یزد شد.
-
با اعلام نظر داوران؛
برگزیدگان نخستین مهرواره استانی یک قصه دو قلو معرفی شدند
سه برگزیده از مجموع ۱۱۲ اثر ارسالی به دبیرخانه نخستین مهرواره استانی قصهگویی" یک قصه دو قلو" معرفی شد.
-
برگزیدگان مسابقه «عکس سال» کانون پرورش فکری معرفی شدند
اسامی سه برگزیده مسابقه هنری «عکس سال» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام شد.
-
با اعلام نتایج هیئت داوران:
سیستان و بلوچستان برگزیدگان مرحله استانی جشنوارههای سرود و هنرهای نمایشی خود را شناخت
برگزیدگان مرحله استانی نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی و دومین جشنواره سرود آفرینش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان معرفی شدند
-
یک رویداد هنری در ایستگاه پایانی؛
برگزیدگان مرحله استانی جشنواره سرود کانون در گیلان شناختهشدند
مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان(نغمههای روشن فردا) در استان گیلان با معرفی گروههای برگزیده به کار خود پایانداد.
-
برگزیدگان مرحله استانی دومین جشنواره ملی سرود نغمههای روشن فردا معرفی شدند
مرحله استانی دومین جشنواره سرود آفرینش با هدف عمومی سازی و مردمیسازی سرود و همچنین فضاسازی و ارتقای ظرفیت سرود به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی جامعه در ششمین روز از ایام الله دهه فجر به کار خود پایان داد.
-
سومین جشنواره استانی پویانمایی تک فریمهای کودکانه برگزیدگان خود را شناخت
سومین جشنواره پویانمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد با اعلام برگزیدگان در سالن مرجان پردیس سینمایی خلیج فارس به کار خود پایان داد.
-
برگزیدگان دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون معرفی شدند
برگزیدگان نهمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته معرفی شدند.
-
معرفی برگزیدگان بخشهای قصهگویی و ویدئو پادکست سوگواره بچههای اربعین
برگزیدگان بخشهای «قصهگویی» و «ویدئو پادکست» سوگواره ملی بچههای اربعین در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمان معرفی شدند.
-
نرگس موسوی و سمیرا خانزادی برگزیده جشنواره ملی چشمه هشتگرد
دو مربی فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران در بخش پادکست جشنواره ملی چشمه حائز کسب رتبه برتر شدند.
-
آیین اهدای جوایز برگزیدگان بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی
آیین پایانی بزرگترین قصهگویی جهان، در یزد پایتخت قصه ایران برگزار و برگزیدگان بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی معرفی شدند.
-
با حضور سرهنگ اولادی؛
از برگزیدگان قصهگویی با محوریت نیروی انتظامی تجلیل شد
با حضور معاونت فرهنگی و اجتماعی فراجا جوایز ویژه بخش نیروی انتظامی به قصهگویان برتر بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی کانون پرورش فکری اهدا شد.
-
بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون برگزیدگان خود را شناخت
برگزیدگان بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در یزد پایتخت قصه ایران اعلام شد.
-
درخشش کارشناس آموزش و پژوهش کانون سیستان و بلوچستان در پانزدهمین ویژه برنامه پژوهش کانون کشور
کارشناس آموزش و پژوهش کانون سیستان و بلوچستان رتبه اول بخش «جستار» را در پانزدهمین ویژه برنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کسب کرد
-
برگزیدگان پانزدهمین ویژهبرنامه هفته پژوهش کانون معرفی شدند
برگزیدگان پانزدهمین ویژهبرنامه هفته پژوهش کانون پرورش فکری در بخشهای پایاننامه، جستار، مقاله، اقدامپژوهی و پژوهش اعضا معرفی شدند.
-
برگزیدگان مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره قصهگویی هرمزگان معرفی شدند
مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی استان هرمزگان با معرفی قصهگویان برگزیده و شایسته تقدیر به کار خود پایان داد.
-
برگزیدگان سومین مسابقه ادبی «آواز ققنوس» معرفی شدند
برگزیدگان سومین مسابقه ادبی «آواز ققنوس» از سوی مدیریت آفرینشهای ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی شدند.
-
مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی در استان اردبیل برگزیدگان خود را شناخت
با پایان یافتن رقابت قصهگویان در مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی استان اردبیل در سال ۱۴۰۲، برگزیدگان و شایستگان تقدیر این دوره از جشنواره معرفی شدند.
-
با اعلام نتایج هیئت داوران:
سیستان و بلوچستان برگزیدگان مرحله استانی بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی خود را شناخت
برگزیدگان مرحله استانی بیستوپنجمین جشنواره بینالمللی قصهگویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سیستان و بلوچستان معرفی شدند
-
همزمان با هفته ملی کودک ؛
برترینهای مهرواره نام دیگر انسان ماهیست معرفیشدند / درخشش گیلانیها با هفت اثر برگزیده
مهرواره منطقهای «نام دیگر انسان ماهیست» با معرفی ۷ اثر برگزیده اعضای کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان بهکار خودپایانداد.
-
معرفی برترینهای سیوپنجمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان؛
شب طلایی فیلمهای کانون در اصفهان رقم خورد
فیلم سینمایی «در آغوش درخت» و پویانماییهای «جایگزین» و «ده سالگی» پروانه زرین سیوپنجمین جشنواره بینالمللی فیلمهای کودکان و نوجوانان اصفهان را از آن خود کردند.
-
آثار برگزیده مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» و (بهار در بهار)
برگزیدگان مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» در دو بخش اصلی (در آینه نوروز) و ویژه (بهار در بهار) معرفی شدند.
-
برگزیدگان مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه عکاسی «در آئینه نوروز» در دو بخش اصلی (در آینه نوروز) و ویژه (بهار در بهار) معرفی شدند.
-
درخشش مربیان و اعضای کانون در جشنواره «خاتم»
مربیان ادبی کانون پرورش فکری استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان و اعضای انجمن ادبی کانون استان اردبیل و مرکزی موفق به کسب رتبه برتر در جشنواره خاتم شدند.
-
برگزیدگان مسابقه قصهگویی«چشمان خورشید» شناختهشدند
برگزیدگان فراخوان مسابقه قصهگویی «چشمان خورشید» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان معرفیشدند.
-
جایزه بهترین کارگردانی جشنواره ایثار به فیلم «یدو» رسید
مهدی جعفری کارگردان فیلم سینمایی «یدو» موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره فیلم و فیلمنامه ایثار شد.
-
درخشش اعضای کانون در مسابقه بینالمللی نقاشی پوپک
یازده عضو مراکز فرهنگیهنری کانون پرورش فکری موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار از دومین دوره مسابقه بینالمللی نقاشی کودک و نوجوان پوپک شدند.
-
جشنواره نمایش عروسکی تلویزیونی برگزیدگان خود را شناخت؛
نقشآفرینی کانون در اولین دوره «جشنواره نمایش عروسکی تلویزیونی»
آیین پایانی اولین دوره «جشنواره نمایش عروسکی تلویزیونی» برگزار و برگزیدگان آن نیز اعلام شد؛ مدیرعامل کانون پرورش فکری با اشاره به نقشآفرینی اعضای مراکز کانون در این جشنواره بیان کرد که هدایایی نیز از سوی کانون به آنها اهدا خواهد شد.